Ogłoszenia Duszpasterskie - II NIEDZIELA ADWENTU

                                                                                                                                 Wrześna 5.12.2021r

1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona modlitwie za naszych braci i siostry na wschodzie. Każdy kto pragnie może wesprzeć to dzieło swoją ofiarą wrzucając swój grosz do skarbony . Składamy już teraz serdeczne Bóg zapłać.

2. Można jeszcze nabyć świece wigilijne w cenie 15 zł duża i opłatki na stół wigilijny .

3. Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej są odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.00 zapraszamy na te msze św. szczególnie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, babciami,  starszym rodzeństwem. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian abyśmy w tym trudnym czasie mimo wszystko w sposób radosny oczekiwali na Święta Bożego Narodzenia. Prosimy bardzo o przestrzeganie wszystkich obostrzeń wynikających z czasu pandemii.

4. We wtorek 7 grudnia o godz. 16.00 w kościele msza św. dla grupy Promyczki a następnie spotkanie w domu katechetycznym.

5. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 9.00 17.00 i 18.00 nie ma w tę środę adoracji najświętszego sakramentu  i nowenny do MBNP. 

6. Biuro parafialne w środę będzie nieczynne   w piątek będzie czynne od godz.18.30-19.30.

7. Pragniemy już dziś poinformować wszystkich parafian , że ze względu na panującą epidemię także w tym roku nie będzie całodziennej spowiedzi adwentowej. Bardzo prosimy korzystać z posługi naszej w konfesjonale w każdą środę a także przed każdą mszą św. niedzielną i przed każdą mszą św. w dzień powszedni.

8. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy medaliki dzieciom , które przygotowują się do I komunii św. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

9. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca ofiary zbierane podczas mszy św. przeznaczamy na nasze parafialne potrzeby. Za każdą złożoną ofiarę już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.